6i9.eu

Easy to Remember

Wi�cej...

6i9.eu

Time To Change

Wi�cej

6i9.eu

Hello and Welcome.

More Info �

Cunnilingus

Jak dojść do perfekcji w robieniu minetki

Lizanie narządów partnera jest jedną z najbardziej stymulujących zabaw łóżkowych. Jak możesz osiągnąć w tym mistrzostwo? Generalnie należy obserwować partnerkę i i wyciągać wnioski a również prosić ją o pomoc w pieszczeniu.

80% kobiet może osiągnąć potężny orgazm poprzez lizanie jej narządów płciowych. Jeżeli do tej pory nie pozwalałaś się lizać przedstawiam jakie płyną z tego korzyści.

1. Kobiety aby nie urazić partnera podczas seksu bardzo często oszukują orgazm. Jeżeli nauczysz się osiągać orgazm w seksie oralnym nie będziesz musiała już udawać.

2. Kobiety które regularnie osiągają satysfakcję, są w lepszym nastroju mają lepsze nastawienie do ludzi i są szczęśliwsze i zadowolone z życia.

Jeżeli jest to twoja pierwsza przygoda z pieszczotami oralnymi i nie wiesz jak zacząć oto kilka porad:

1. Powiedz partnerce jak bardzo Ci na niej zależy i jak wielką masz ochotę na sprawienie jej przyjemności, daj jej prezent i staraj się ją zachęcić słowami tak by poczuła się wyjątkowa i pozwoliła Ci na pieszczoty.

2 Uspokój się nie wpadaj w panike, najprawdopodobniej będziesz bardzo podekscytowany myślą o tym co chcesz zrobić. Najważniejsza sprawa nie rzycaj się na nią jak szaleniec, rób wszystko spokojnie z rozmysłem. Gdy zaczniesz już pieścić staraj się zrozumieć mowę jej ciała.